Ładowarka sieciowa do telefonu Forcell F-Energy USB C QC4.0 PD 3A 20W + kabel USB C do Lightning TFK-TC-20WPD biała
  • Faktura VAT do każdego zamówienia
  • 🛡️ Gwarancja 6 miesięcy
  • 🚚 Wysyłka z Polski — InPost / DPD / Poczta
  • ↩️ Zwrot 30 dni bez pytań
  • 🇪🇺 Serwis w UE — wsparcie PL / UA / EN
🏭 Czy produkty są oryginalne?
⏱️ Kiedy wyślecie zamówienie?
📱 Jak się z Wami skontaktować?
📦 Co jeśli produkt nie pasuje do mojego urządzenia?
💳 Czy mogę zapłacić przy odbiorze lub ratalnie?
🔒 Czy moje dane są bezpieczne?
500 w magazynie
SKU: 5903396072451 Kategoria:
Opis
Specyfikacja:
Model: TFK-TC-20WPD
Napięcie wejściowe: 110-240V~
Wejściowa częstotliwość prądu przemiennego: 50-60Hz, 0.5A
Napięcie wyjściowe: 5V 3A / 9V 2.2A
Moc wyjściowa: 20W
Średnia sprawność podczas pracy: >85,46%
Sprawność przy niskim obciążeniu (10%): >75,46%
Zużycie energii w stanie bez obciążenia: < 0.1W